NÁVRH KOUPELNY ONLINE

Zhotovíme Vám návrh koupelny online na míru Vašim požadavkům. Ať se jedná o návrh koupelny nové  nebo o rekonstrukci staré, nalezneme nejvhodnější řešení. Návrhy lze nechat zcela na nás, na přání vypracujeme variantní řešení uspořádání, návrh obkladů, zařizovacích předmětů do koupelny.

Respektujeme Vaše požadavky. Návrh jsme schopni zpracovat s uplatněním Vámi preferovaných obkladů a zařizovacích předmětů.

On-line návrh koupelny je efektivní cestou ke koupelně Vašich snů, za rozumnou cenu. Návrh je zpracováván formou 3D návrhu koupelny, takže máte o navrhovaném řešení dokonalou představu.

 Podklady pro online návrh koupelny

Pro návrh Vaší koupelny nám stačí náčrt rozměrů stěn koupelny s poznačenými otvory (okna, dveře, výklenky), informace o výšce koupelny od podlahy ke stropu s uvedením snížených míst a šikmých stropů, pokud se ve Vaší koupelně vyskytují. Z těchto informací jsme již schopni vytvořit návrh koupelny. Samozřejmě čím více informací uvedete, tím lépe.

Průběh návrhu koupelny on-line

Před samotným zpracováváním návrhu koupelny s Vámi budou probrány všechny podstatné informace týkající se návrhu Vaší koupelny:

- informace o požadovaných zařizovacích předmětech a jejich počtu (umyvadlo(a), vana nebo (a) sprchový kout, wc mísa (zavěšená / kombinovaná), bidet

-informace o obkladech ( pokud máte předem vybraný obklad - odkaz na prodejce, výrobce, nebo preferované barvy), výška obkladu a formáty

- vybavení koupelnovým nábytkem, předstěny, parapety, police

- osvětlení koupelny (zavěšená svítidla, nástěnná svítidla, funkční, dekorační, podhledy)

Zhotovujeme návrhy koupelny online

 

 

 

Kontaktujte nás !

Před odesláním opište znaky z obrázku.
Zde můžete přiložit doplňující fotografie, plány, dokumenty.
Maximální velikost souboru je 100 MB
    captcha
    Reload