Návrh interiéru chalupy

Navrhujeme a realizujeme kompletní interiéry venkovských chalup a domů při jejich rekonstrukcích a renovacích.

Máte pocit, že interiér vaší chalupy už dosluhuje, není dobře uspořádán a nemá jednotný výraz.

Základem příjemného interiéru je optimální dispoziční uspořádání, výběr vhodných materiálů podlah, stěn a stropů, návrh a výběr kvalitního nábytku a jeho uspořádání. Výběr svítidel. Návrh řešení vzhledu stavebních prvků, jako jsou schodiště, okna a dveře.

Součástí našich návrhů interiérů chalup jsou i návrhy rustikálních kuchyní, kachlových kamen a pecí, koupelen, vinných sklípků a saun.

Příjemný interiér chalupy – pohlazení pro duši

Aby si člověk plnohodnotně odpočinul, interiér chalupy nemůže být skladištěm nepotřebného nábytku a věcí. Nelze dělat kompromisy. Interiér chalupy by nám měl být ušit namíru, tak abychom se v něm cítili pohodlně. Vše by mělo společně dohromady dávat smysl a být kvalitně provedeno. Jedině v takovém prostředí dokážeme plně uvolnit mysl a relaxovat. Naše tělo si těžce zvyká na podvědomé napětí a stres, který většina z nás každý den zažívá. O to víc je intenzivní příjemný pocit uvolnění, pokud se ocitneme v dobře vytvořeném prostředí. Doslova nás nabije energií.

Pokud plánujete rekonstruovat chalupu či venkovský dům, je vhodné kontaktovat odborníky na návrhy interiérů takovýchto staveb. Interiér je úzce provázán se stavebním řešením. Již ve fázi projektu rekonstrukce chalupy je možné pracovat na návrhu interiéru. Tím lze v projektu rekonstrukce řadu věcí snadno upravit a dospět v realizaci k vynikajícímu výsledku.

Jak probíhá návrh

Projekt interiéru chalupy se dá rozdělit do dvou částí. První část je velmi důležitá a jedná se o návrh

celkového architektonického řešení. Stanoví vhodné dispoziční uspořádání místností, materiály povrchů stropů, stěn a podlah, omítek a obkladů, návrh a výběr nábytku, uspořádání a vzhled kuchyňské linky, koncepční řešění vzhledu schodišt, oken dveří, svítidel.

Druhá část navazuje na návrh celkového architektnického řešení a rozpracovává podklady pro samotnou realizaci interiéru. Jedná se o detailní návrhy povrchů – kladečské plány podlah a obkladů a jejich konkrétní výběr, ztvárnění dřevěných stropů a stěn a použité materiály, detailní řešení navrženého nábytku, výběr konkrétních kusů navržených svítidel, dekorací. Návrh detailních řešení při realizaci.

Cena za návrh interiéru se odvíjí od velikosti objektu a rozsahu sjednaných prací. Máte zájem o návrh interiéru nebo o bližší informace. Kontaktujte nás.

Rádi Vám sdělíme podrobnosti.