Návrh bytu

Komplexně navrhujeme byty od novostaveb po rekonstrukce stávajících bytů. Návrhy bytů se vyznačují požadavky na dokonalé zvládnutí práce s prostorem a dispozicí, tak aby majitelům dokonale návrh vyhovoval.

Návrh bytu v novostavbě

přichází na řadu pokud kupujete byt a je Vám na základě kupní smlouvy umožněno požadovat takzvané klientské změny. Nejčastěji je v této fázi budoucím majitelem objednán celkový návrh bytu, tak aby bylo optimálně dosaženo souladu stavebních prací na domě a dokončovacích prací uvnitř bytu souvisejicích s návrhem interiéru bytu. Návrh bytu je koordinován s projekčními prácemi na prováděcí dokumentaci domu a jednotlivé součásti návrhu bytu jsou přímo zapracovávány do projektové dokumentace domu. Jedná se zejména o polohu příček, instalace včetně vývodů vody, odpadů až po polohu zásuvek. Tímto postupem se minimalizuje rozsah dodatečných úprav na míru a šetří se tím finanční náklady majitele bytu.

Návrh bytu ve stávajícím domě

zpravidla se řeší při změně majitele bytu, ve starším bytovém domě. Při takovémto návrhu bytu se přehodnocují prostorové možnosti bytu a optimalizuje se uspořádání prostoru tak, aby byla podlahová plocha bytu co nejlépe využita. Většinou se neobejdeme v závislosti na původním stavu a dispozici bez změny polohy příček, výměny podlah a obkladů. Ve své podstatě se jedná o návrh rekonstrukce bytu, na kterou navazuje návrh interiéru bytu. Tedy pokud se stěhujete do "nového", kompletní návrh bytu se Vám vyplatí a navíc se Vám bude lépe bydlet, než pokud byste přípravu přestavby bytu podcenili.

 

Máte zájem o návrh interiéru, kontaktujte nás.