Grafický návrh fasády

Grafický návrh fasády, jak jistě dosvědčí ti co sami zkusili,není jednoduchou záležitostí. Je třeba mít cit jak pro správné kombinace barev tak pro geometrickou kompozici. Ta by měla přirozeně podporovat objemové řešení stavby, tak aby návrh fasády dokonale domu padl. Grafický návrh musí být vždy přesvědčivě zhotoven, tak aby se co nejvíce blížil budoucímu stavu. Naše grafické návrhy fasády pečlivě zakreslujeme do fotografií, aby nebylo co možná poznat, kde byla fotografie upravována. Jedině tak lze vytěžit z návrhu fasády maximum pro klienta.

3D grafický návrh fasády 

I tak se může stát, že zákresy do fotografií pro dokonalou představu nestačí. Pak jsme schopni vypracovat celý grafický návrh fasády formou 3D návrhu. Lze tak dokumentovat návrh i na místech pro pořízení fotografie skrytých, nebo nevhodných. Nebo 3D návrh fasády může sloužit jako doplněk standardním presentacím na fotografiích.

Zhotovení grafického návrhu fasády

Poskytujeme službu zhotovení grafického návrhu fasády Vašeho domu, provozovny, firmy. Dle ceníku návrhů fasád, nebo dle vzájemné dohody v případě specifické zakázky.