3D NÁVRH KOUPELNY

Plánujete zařízení koupelny nebo její rekonstrukci, 3D návrh koupelny je pro Vás to správné řešení.  Díky návrhu ve 3D máte prostřednictvím návrháře k dispozici dokonalý nástroj kontroly jejího vzhledu do každého detailu dopředu.

Lze odladit i ty nejmenší detaily, takže Vás při realizaci již nic nepřekvapí a vše proběhne hladce k Vaší spokojenosti. Díky 3D návrhu nemusíte mít žádné obavy z toho, jak to nakonec dopadne.

Máte zájem o vypracování 3D návrhu Vaší nové koupelny, kontaktujte nás.

Návrh obkladů a dlažby ve 3D

je sice pracnější, ale poskytuje lepší kontrolu a představu o tom jak bude navržený obklad nebo dlažba ve Vaší koupelně vypadat. Do detailu lze propracovat spárořezy, tak aby dokonale ladily s prostorem a vybranými zařizovacími předměty. Síla návrhu se skrývá v detailu. Ten ve finále rozhoduje o nevšedním a dokonalém vzhledu Vaší koupelny.

Výběr barev, vzorů a dekorů

je díky 3D návrhu radostí. Nemusíte sáhodlouze přemýšlet jak dané vzory a barvy pujdou dohoromady. Díky následnému převedení 3D návrhu do fotorealistických vizualizací koupelny vidíte přesně, jak vybrané barvy a dekory ladí dohromady. Dokonce je možné zpracovat 360°panoramatickou vizualizaci - virtuální prohlídku Vaší koupelny, takže si můžete na svém počítači prohlédnout všechna zákoutí Vaší budoucí koupelny do nejmenšího detailu, jako byste stáli již v nové hotové koupelně!

3D vizualizace koupelen

Může se stát, že naprosto přesně víte, jaké chcete do své koupelny zařizovací předměty, jaké obklady, jakou vanu či sprchový kout, máte vybrané baterie, které se Vám líbí i nábytek, který by jste do koupelny chtěli použít. Ale chcete si raději dopředu ověřit, jak budou Vámi vybrané součásti koupelny fungovat dohromady. 3D vizualizace je pro Vás ideální volbou. Stačí nám sdělit Vaše požadavky a my převedem dodané informace do grafické podoby vizualizací Vaší koupelny.

Už žádné dohadovaní s řemeslníky

Díky 3D návrhům od našich architektů budete mít k dispozici vizualizace, případně i výkresy, s reálnými rozměry a vzory obkladů, dlažeb a vybranými nebo navrženými zařizovacími předměty. To Vám velmi usnadní a zefektivní komunikaci se stavebním firmou nebo najatými řemeslníky. Na základě 3D návrhu lze domlouvat konkrétní detaily provedení, takže Vás ve finále nemusí čekat nemilé překvapení.

3D návrhy zdarma

neexistují. Vždy návrh zaplatíte, buď přímo a nebo v podobě skryté provize studia, či stavební firmy. U nás máte vždy přehled kolik za danou službu zaplatíte a co za ní dostanete. Ceny se úměrně odvíjí od náročnosti daných návrhů, množství dodatečných úprav a kvality grafického zpracování. Vše dokážeme po dohodě s Vámi nastavit namíru Vašim potřebám a možnostem.